Přednáška na téma "Kyberšikana"

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na další z přednášek v rámci šablony Odborně zaměřené tematické setkávání a spolupráce s rodiči dětí ZŠ, která je součástí projektu Profesní rozvoj pedagogů a rozvojové aktivity pro žáky SŠ, ZŠ a MŠ Staříč.

Tentokrát jsme pozvali Mgr. Lukáše Látala na téma Prevence rizik internetu pro rodiče.

Přednáška seznámí rodiče se zásadami bezpečného používání internetu. Jak k dětem přistupovat a jak je účinně chránit při jejich pohybu ve virtuálním světe, na sociálních sítích i při hraní her. V rámci přednášky bude rozebrána problematika kyberšikany, kybergroomingu, sociálních sítí, sextingu, hoaxů a netolismu. Představíme také novou kazuistiku, reálné případy zneužití moderních technologií z praxe. Závěr přednášky bude patřit dotazům a diskuzi.

Přednáška se uskuteční v pondělí 15. 10. 2018 od 15:30-17:30 hod. ve třetí třídě naší školy. Bude prostor i pro diskuzi, proto si připravte dotazy. Vítání jsou také prarodiče, tety, …

Přihlásit se můžete písemně u svých třídních učitelů.

Na Vaši hojnou účast se těší učitelky ZŠ Staříč.