Ředitelské volno v ZŠ

Podle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuji z technických důvodů (plánované přerušení dodávky elektrické energie) ve dnech 2. 5. a 3. 5. 2024 volné dny pro žáky (tzv. "ředitelské volno").

Provoz MŠ bude nepřerušen, ale omezen. Prosíme rodiče, aby zvážili přítomnost dětí v MŠ a nahlásili případné změny v MŠ i ŠJ.

Děkuji za pochopení, Daneila Trojanová

Tuláček 5. setkání:

Datum: 27. 4. 2024, sraz: 8:40 h u školy

Cíl: autobusem do Fryčovic i zpět, pěšky do obory Sovinec- naučná stezka

Předpokládaný návrat ke škole 11:33 h

Kontaktní osoba: Daniela Trojanová, 739109759

Kdo má průkazku na autobus, ať si vezme s sebou.

Tuláček 4. setkání:

Datum: 2.3.2024, sraz: 8:40 h u školy

Cíl: autobusem do Brušperku, zpět pěšky přes přehradu a Kamennou

Předpokládaný návrat ke škole 11:30

Kontaktní osoba: Daniela Trojanová, 739109759

Kdo má průkazku na autobus, ať si vezme s sebou.

Tuláček 3. setkání - aktualizace:

Datum: 20.1.2024, sraz: 8:40 h u školy

Cíl: Varianta 2: sáňkování na Okrouhlé

Předpokládaný návrat ke škole: 11:00 h

S sebou: teplé oblečení, boby, sáně...

Oznámení o stávce

Vážení rodiče,

naše škola se rozhodla připojit k výstražné stávce vyhlášené školskými odbory. Dne 27.11.2023 bude ZŠ i MŠ uzavřena. Děkujeme za pochopení a věříme, že i Vy považujete investice do vzdělávání jako nutnost. Bližší informace Vám byly rozeslány v elektronickém systému EduPage a emailem.

Daniela Trojanová, ředitelka školy

Tuláček  2. setkání:

Datum: 4. 11. 2023, sraz: 9:00 h u školy

Cíl: Staříčský okruh 2. část, (přes Kamennou směr Důl Staříč II, s návštěvou cvičné štoly)

Předpokládaný návrat ke škole 11:30

Kontaktní osoba: Daniela Trojanová, 739109759

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tuláček 14.10.2023

Vážení rodiče dětí MŠ i ZŠ,

zveme děti i Vás na neformální setkávání formou turistického kroužku Tuláček. Setkání budou probíhat cca 1x měsíčně v sobotu. Místo (cíl) a čas bude vždy upřesněn. Děti z MŠ musí jít s doprovodem rodičů. Žáci ZŠ mohou jít i bez doprovodu, ale se souhlasem rodičů, který doručí den předem do školy. Zájemci z řad žáků dostanou během následujících dnů lístečky pro přihlášení, popř. využijte SMS pro přihlášení + způsob odchodu po akci. Děti mohou např. zůstávat doma, když půjdeme cestou zpět přes Malý Staříč.

Aktuální informace, včetně kontaktu na organizátora, nebo náhlého zrušení akce, bude vždy upřesněn na webových stránkách školy a FB. Není třeba se přihlašovat na celý školní rok.

1. Setkání:

Datum: 14.10.2023, sraz: 9:00 h u školy

Cíl: Staříčský okruh 1. část, s rozhlednou, (pak směr Řepník a přes Malý Staříč zpět)

Předpokládaný návrat ke škole 11, 30h

Parkování

Prosíme rodiče, aby využívali parkoviště u hlavní cesty (pro rychlé vyzvedávání dětí), u fary, popř. betonového hřiště a nevjížděli na boční cestu ke škole. Zaměstnanci školy nebudou parkovat u hlavní cesty a pouze tito mají povoleno parkování za školou.

Děkujeme za pochopení a spolupráci při zjednodušení organizace, a především pro bezpečnost dětí.

Vážení rodiče,

ve středu 6. 9. 2023 v 16,30h se ve všech třídách MŠ konají třídní schůzky pro zákonné zástupce dětí.

Účast je nutná, zajistěte si, prosím, hlídání dětí.

Děkujeme za spolupráci.

Školní rok 2023/ 2024 začíná v pondělí 4. září 2023.

Co si mají děti přinést do MŠ:

♦ přezůvky= pevná obuv (papuče)- PODEPSANÉ

(z bezpečnostních důvodů nedávejte dětem cukle a kroksy)

♦ převlečení pro činnosti ve třídě- PODEPSANÉ

- tepláky, legíny, tričko, zástěrka- v čem se vaše dítě cítí dobře

♦ náhradní oblečení- PODEPSANÉ

- spodní prádlo, ponožky, trička, tepláky (v látkovém pytlíku, tašce zavěste v šatnovém bloku dítěte)

♦ vhodné oblečení a obuv na zahradu a vycházky- PODEPSANÉ, uložte do šuplíku v šatně

♦ pyžamo- PODEPSANÉ, s našitým poutkem na obou dílech

Prosíme, nedávejte dětem do MŠ:

- z bezpečnostních důvodů hračky ani jiné předměty (řetízky, prstýnky, malovátka, krémy, zbraně atd.)

- sladkosti, bonbony, narozeniny slavíme zdravější formou (informace na třídní schůzce)

Konzultační hodiny

V naší mateřské škole mají všichni ZZ a rodiče možnost domluvit si konzultační hodiny s vedoucí učitelkou:

Bc. Miroslava Šimečková- zástupkyně ředitelky pro předškolní vzdělávání: 777 980 260