Akce 2021-2022

Září

1. září jsme se všichni sešli ve škole. Náladu jsme měli dobrou, ve třídě jsme mohli být bez roušek. Vykládali jsme si svá prázdninová dobrodružství a pomalu se dostávali do tempa. Přivítali jsme mezi nás novou paní učitelku Kristýnu Štupákovou.

V prvním měsíci jsme chodili často ven, pokud nám to počasí dovolilo. Byli jsme se podívat na nové hřiště, na Kamennou a chodili jsme na malé procházky v okolí školy.

Začali jsme jezdit na plavání. Jezdíme každý týden v pátek na dvě hodiny. Plavání se dětem líbí a do školy se vrací plné energie. Výuka bude trvat do konce listopadu.

V rámci prvouky a pracovní výchovy jsme si udělali zdravou svačinku. Děti si samy nazdobily krajíček celozrnného chleba krájenou zeleninou. Vytvářely různé postavy , motýly či květiny. A všem svačinka- vlastnoručně nachystaná - velice chutnala.

Abychom si trochu také hráli, připravili jsme si barevný podzimní týden. Každý den v týdnu jsme se oblékali do jedné barvy. Četli jsme si barevné pohádky ke každému dni. Přivítali jsme společně barevný pozim.

Na konci září jsme se už všichni těšili do školy v přírodě. laugh