Základní škola

Zaměstnanci školy a kontakty

PEDAGOGOVÉ

Mgr. Jeanetta Machová

ředitelka Mobil: +420 739 109 759 Email: reditel@zsstaric.cz

Mgr. Lucie Vozná

zástupkyně ředitelky a výchovná poradkyně Mobil: +420 603 425 149 Email: lucie.vozna@zsstaric.cz

Bc. Miroslava Šimečková

zástupkyně pro předškolní vzdělávání Mobil: +420 777 980 260 Email: ms.staric@seznam.cz

Bc. Barbara Vaculínová

třídní učitelka 1.A Mobil: +420 608 970 314 Email: barbara.vaculinova@zsstaric.cz

Mgr. Eva Pálková

třídní učitelka 1.B Mobil: +420 601 201 021 Email: eva.palkova@zsstaric.cz

Mgr. Kristýna Ryšavá

třídní učitelka 2. třídy Mobil: +420 774 401 033 Email: kristyna.rysava@zsstaric.cz

Bc. Lucie Podešvová

třídní učitelka 3.A Mobil: +420 601 201 024 Email: lucie.podesvova@zsstaric.cz

Mgr. Kristýna Štupáková

třídní učitelka 3.B Mobil: +420 601 201 026 Email: kristyna.stupakova@zsstaric.cz

Mgr. Martina Ivánková

třídní učitelka 4. třídy a ICT koordinátor Mobil: +420 601 201 023 Email: Martina.Ivankova@zsstaric.cz

Mgr. Pavlína Adamíčková

třídní učitelka 5. třídy a školní metodik prevence Mobil: +420 775 660 250 Email: Pavlina.Adamickova@zsstaric.cz

Světlana Szusciková

asistentka pedagoga 1.A Mobil: - Email: Svetlana.Szuscikova@zsstaric.cz

Hana Slavíková

asistentka pedagoga 1.B Mobil: +420 777 665 593 Email: Hana.Slavikova@zsstaric.cz

Renáta Mikešová

Vychovatelka ŠD (1. oddělení) Mobil: +420 608 701 131 Email: renamikes@seznam.cz

Miroslava Laníková

Vychovatelka ŠD (2. oddělení) Mobil: +420 736 667 999 Email: Miroslava.Lanikova@zsstaric.cz

Milena Petrášová

Vychovatelka ŠD (2. oddělení) Mobil: +420 736 667 999 Email: Milena.Petrasova@zsstaric.cz

PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI

Mgr. Libuše Pavlová

Vedoucí školní jídelny Email: sjstaric@seznam.cz

Ivana Šnajdrová

Ekonomka školy Email: ivana.snajdrova@zsstaric.cz

Ing. Andrea Peterková

Administrativní pracovnice Email: andrea.peterkova@zsstaric.cz

Marcela Sikorová

Školnice Email: -

Jana Tobolová

Uklízečka Email: -