Psychologické poradenství

Milí rodiče a žáci,
v reakci na velmi výjimečnou dobu, která je nyní nelehká nejen pro rodiče, ale také pro samotné děti, vám ve spolupráci se ZŠ Staříč nabízíme možnost využít psychologického poradenství. Tato psychologická péče má především konzultační a krátkodobý charakter a může se týkat nejrůznějších problémů, se kterými se nyní potýkáte a které je s vaším dítětem potřeba akutně řešit. Zaměřuji se především na výchovně-vzdělávací potíže dětí související se školou, změny nálad a chování u dětí, úzkosti, fobie a obavy dětí, které se s ohledem na aktuální životní situaci mohou projevovat výrazně častěji.
Psychologické konzultace budou probíhat pravidelně, přibližně 1x za jeden až dva měsíce, a to v prostorách školy. Bohužel je vzhledem k mé pracovní vytíženosti kapacita dětí omezená, proto prosím o předchozí objednání termínu na emailu: natmach@email.cz. Konzultace jsou bezplatné a jsou určeny výhradně pro žáky ZŠ Staříč, která tuto službu nabízí od nového školního roku jako svůj benefit pro duševní pohodu žáků i jejich rodičů a klidnou atmosféru školy.

PhDr. Natálie Machová

dětský psycholog