Akce 2020-2021

BŘEZEN

Hned první týden v březnu jsme si užili jarní prázdniny a odpočinuli si od počítačů.

Pak už jsme se vrhli opět do práce, povídali jsme si o tom, že už se všichni těšíme zpět do školy a taky jsme se zúčastnili matematické soutěže Klokánek.

Na konci měsíce jsme si vyrobili velikonoční zajíčky, abychom si doma udělali pěknou velikonoční výzdobu. (Viz. Fotogalerie)

LEDEN A ÚNOR

Bohužel, koronavirová situace se nezlepšila, a tak jsme se během ledna i února vzdělávali opět z domu prostřednictvím počítačů.

Na předávání vysvědčení a slovního hodnocení si musíme počkat...

PROSINEC

Konečně jsme se vrátili zpět do naší třídy! :-)

Pravidelně chodíme ven na procházky po okolí.

4. 12. nás navštívil Mikuláš s čertem a andělem. Protože jsme nezlobili (nebo jen málo), dostal každý z nás kornout s dobrotami.

Ozdobili jsme si stromeček, vyráběli další ozdoby, poslouchali koledy. Už se všichni těšíme na Vánoce! :-)

LISTOPAD

V listopadu se Bára a Anička zúčastnily literární soutěže. Na základě úryvku z knihy vypracovaly komiks. Šlo o projekt Setkání s knihou, který pořádá ZŠ Fryčovice spolu s některými okolními školami.

Pokračujeme v distanční výuce.

ŘÍJEN

V tomto měsíci pokračujeme v plaveckém kurzu na bazéně v Brušperku.

14. 10. opět došlo k uzavření škol, a tak se potkáváme a učíme prostřednictvím Microsoft Teams.

ZÁŘÍ

Začala škola a my se konečně shledali v plném počtu.

Hned v prvním školním týdnu jsme v rámci hodin TV začali jezdit na plavání do Brušperku. Tyto lekce jsou náhradou za minulý školní rok. (Viz. Fotogalerie)

Občas jsme využili pěkného počasí a vyrazili na procházku. (Viz. Fotogalerie)

15. 9. jsme shlédli preventivní program na téma Youtube a youtubering a o den později 3D kino. V něm jsme zavítali do hlubin oceánu a viděli pozoruhodná zvířata, která zde žijí. (Viz. Fotogalerie)

Každé pondělí v hodinách AJ děti učí rodilý mluvčí z Anglie.