Základní škola

Akce

Milí rodiče, 
nenechte si společně s dětmi ujít SVATOMARTINSKÝ PRŮVOD! V pátek 10.11. 2017 Vás zveme na Svatomartinský průvod, který bude zahájen v 17.00 na školním dvoře. Vezměte s sebou nejen děti, ale také lucerničky, lampióny, louče či jiná svítidélka. Čeká na Vás také krátký program, který si připravily děti. Průvod bude ukončen opět na dvoře, kde můžete ochutnat svatomartinské rohlíčky a zahřát se čajem. Proběhne i vyhodnocení výtvarné soutěže „O nejhezčí a nejoriginálnější svatomartinskou husu“. Těšíme se na Vás!

 

Již ve čtvrtek 9.11. u nás ve škole - První pomoc názorně!

Znát alespoň základy poskytování první pomoci je morální povinností každého z nás. V rámci projektu Moderní škola Vám nabízíme účast na semináři pod vedením zástupce oblastního spolku Českého červeného kříže ve F-M. Prostřednictvím semináře získáte potřebné znalosti a dovednosti týkající se první pomoci, které si můžete ihned názorně prověřit a vyzkoušet. Datum konání je 9.11. 2017 v 16.00 hodin v budově naší školy a je zcela zdarma. Přihlásit se můžete do 7.11.2017 prostřednictvím https://www.zsstaric.cz/…/prihlaseni-prvni-pomoc-nazorne.php nebo písemně u svých třídních učitelů. V případě, že počet přihlášených bude menší než 8, tento seminář bude zrušen

 

PONDĚLÍ 06. listopadu 2017

Vážení rodiče,

v pondělí 06.11.2017 proběhne ve škole od 8:30hod. pro zájemce VÁNOČNÍ FOCENÍ.

Fotografování bude probíhat venku na zahradě školy. Budou použity především přírodní rekvizity (saně, bedýnka, košíky s jablky, ořechy apod.) Pro holčičky jsou připraveny vlastnoručně vyráběné věnečky se zimní tématikou (Paní fotografka nevozí umělé pozadí, nepreferuje focení se Santovskou tématikou a soby, snaží se o „České Vánoce“, v případě chladného počasí budou k dispozici teplé deky a kožešiny).

Všechny snímky jsou před vytištěním graficky zpracovány.

Fotografie budou vytištěny HD profi tiskem na prémiový fotopapír.

Ukázku fotografií naleznete ve vestibulu školy za hlavním vchodem , na webových stránkách školy a facebooku.

Vánoční focení pro nás zajistí Veronika Černá.

 

ČTVRTEK 02.listopadu 2017

Milé děti! Pozor! 

Vyhlašujeme celoškolní soutěž v mluveném projevu. Můžete se vybrat z těchto témat:

a) Co si povídaly dvě dýně...

b) Můj strašidelný příběh...

A komu se nechce vymýšlet a raději něco tvoří, přidali jsme ještě výtvarnou soutěž o nej nej vydlabanou dýni...

Obě soutěže se uskuteční ve čtvrtek dopoledne!