Akce 2021-2022

ZÁŘÍ

Prázdniny utekly jako voda a začal náš poslední společný rok na této škole.

V prvním zářijovém týdnu jsme rádi chodili na procházky k rybníku, kde si děti nejraději hrály na schovávanou. Také jsme navštívili školní knihovnu, která se přemístila do přízemí bytového domu pro seniory. Vybrali jsme knihy do naší třídní knihovny a některé děti si půjčily knihy domů.

Bohužel jsme hned v dalším týdnu skončili na 14 dní v karanténě a učili se online. Všichni jsme se těšili zpět do školy. Pokračovali jsme v opakování učiva 4. třídy.

Z projektu Ovoce a zelenina do škol nám tentokrát mimo jiné dovezli i ředkvičky. Využili jsme toho a připravili si skvělou ředkvičkovou pomazánku s vejci. Na to, jak dětem chutnala, se můžete podívat ve Fotogalerii.

V tomto měsíci jsme také začali jezdit na plavecký výcvik do Brušperku, protože jsme jej v minulém školním roce z důvodu uzavření bazénu nedokončili.