ZÁŘÍ

Už jsme třeťáci!

Prázdniny nám utekly a my se zase všichni shledali ve třídě. Přibyli nám 3 noví spolužáci.

Na začátku školního roku jsme se šli projít na Kamennou a zpět kolem rybníku, kde jsme se podívali na zvířátka.

(Viz. Fotogalerie)

Na konci září jsme měli možnost okusit zdravou svačinku od prvňáčků - pomazánku z avokáda, toast a kaktusový džus.

ŘÍJEN

V říjnu jsme využili krásného počasí a šli jsme pouštět draky. Lítali skvěle!

(Viz. Fotogalerie)

V tomto měsíci nám zdravou svačinku připravili páťáci - tentokrát to byly mrkvové dobrůtky. Děkujeme :-)

Dne 25. 10. jsme se zúčastnili školního projektu ke vzniku ČSR. Žáci pracovali ve skupinkách s dětmi z jiných tříd a na základě prezentace společně vytvořili plakát, který jsme vystavili ve škole.

(Viz. Fotogalerie)

Dne 31. 10. nám páťáci předvedli, jak se slaví Halloween v anglicky mluvících zemích.