Vážení rodiče,

oznamujeme, že ve středu 6. 11. 2019 se naše ZŠ a MŠ nezúčastní  stávky vyhlášené ČMOS.

Svatomartinský průvod

Vážení rodiče dětí ZŠ a MŠ,

zveme Vás na tradiční Svatomartinský průvod, který se uskuteční v pondělí 11.11. 2019. Zahájení této akce a vyhlášení výsledků soutěže

„O nejhezčí světýlko“ proběhne v sále KD Staříč v 16:00.

(světýlka, která děti donesou do školy k soutěži, budou v pátek přenesena do sálu)

Následně se se světélky a lampiónky vydáme na procházku obcí. Ukončení proběhne opět v sále KD,  kde se Vy i děti můžete zahřát  punčem, kafíčkem či čajem a okusit Svatomartinské rohlíčky. Těšíme se na Vás!

( Budeme rádi, pokud i Vy donesete na ochutnávku nějakou „svatomartinskou“ dobrůtku)

Informace pro rodiče, kteří v září potvrdili zájem o lyžařský kurz

Vážení rodiče,

posílám Vám bližší informace ohledně přihlášky a platby odpoledního lyžařského kurzu na Bílé. Své děti můžete začít přihlašovat a posílat kurzovné (i půjčovné) od 2. 10. 2019 na  www.prihlaskanakurz.cz. Po přihlášení obdržíte informace ohledně platby. Řádně přihlášené dítě je to, které je přihlášeno přes on-line systém a zároveň má zaplaceno do 30. 11. 2019.

Termín kurzu: 6. - 10.1.2020 / odpoledne

Cena kurzu: 2 140,- / žák / kurz

Půjčovné: 400,- / žák / kurz

Platba za kurz + za případné půjčovné musí být připsáno na účet organizace SUN SKI do 30. 11. 2019. Po tomto termínu si SUN SKI účtuje administrativní  poplatek 250 Kč za dítě. Další informace ohledně organizace kurzu zašlu v prosinci.

V případě nejasností mne kontaktujte na pavlina.adamickova@zsstaric.cz.

Upozornění

Upozorňujeme, že každý pátek se v prostranství před farou konají schůzky mladých skautů. Z důvodu bezpečnosti dětí musí být od 13:00 uzamčena brána u vjezdu. Od této hodiny již není možné u fary parkovat. Respektujte tento čas a zajistěte tak volnou plochu k bezpečnému pohybu dětí. Děkujeme.

z důvodu bezpečnosti Vašich dětí

(1. a 2. třída) při opouštění školy a v souvislosti se zajištěním dozoru

u hlavních dveří Vás informujeme takto:

• děti, které odchází domů ihned po vyučování vyzvedávejte do 11:30 (tento čas platí i pro děti, které odcházejí samy)

• děti, které dochází na oběd vyzvedávejte od 12:00 (tento čas platí i pro děti, které odcházejí samy)

(do této doby bude škola uzamčena)

platnost: od 19.9. 2019

Děkujeme za pochopení.