Poslední školní den

Vážení rodiče,

upozorňujeme, že poslední školní den 29.6. 2018 končí vyučování první vyučovací hodinou - tedy v 8.30. Družinka je pro nahlášené děti v provozu do 12.00 hodiny.

Sportovní turnaj ve vybíjené

V pondělí dne 18.06.2018 proběhne sportovní turnaj ve vybíjené. Žáci 3. – 5. tříd budou mít pouze 4. vyučovací hodiny.

Škola v přírodě a výuka dětí, které se školy v přírodě nezúčastní

Dne 19.6. 2018 odjíždí děti v rámci školy v přírodě na Soláň. Odjezd autobusů od školy je v 8.00 hodin. Prosíme rodiče, aby potvrzení o bezinfekčnosti odevzdávali třídním učitelům až v den odjezdu!

Návrat dětí se uskuteční 22.6. přibližně kolem 11.30 hodin. Děti, které se stravují ve školní jídelně budou mít oběd zajištěn. V běžném provozu bude také školní družina.

Pro děti, které se školy v přírodě nezúčastní bude připravena zábavná výuka a pojedou také na jednodenní výlet. V těchto dnech končí vyučování čtvrtou vyučovací hodinou. Školní družina bude v běžném provozu, taktéž stravování.

Den dětí

Dne 31.5. 2018 proběhne na naší škole Den dětí. Tento den budou mít děti pouze 4 vyučovací hodiny.

Třídní schůzky

Dne 31.5. 2018 proběhnou konzultace k chování a prospěchu žáků. Konzultace budou v čase 14:00 - 17:30 Obdobně jako na předchozích schůzkách jsme pro Vás připravili možnost rozplánování konzultací.

Zrušení přednášky ¨Dovednost odpuštění"

Přednáška "Dovednost odpuštění" (24.5.2018)  byla z důvodu nízkého počtu zájemců zrušena.

Děkujeme za pochopení

Oznámení o rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2018/2019

McDonald´s CUP - turnaj v kopané

Vážení zákonní zástupci a příznivci naší školy,

srdečně Vás zveme na McDonald´s Cup - turnaj v kopané, který se bude opět konat ve Staříči na fotbalovém hřišti FK Staříč

Ve středu 2. května 2018 od 8:30 proběhne již 21. ročník tohoto oblíbeného turnaje.

Neváhejte a přijďte podpořit žáky a žákyně Základní školy Staříč.

Hledáme

pomocnou kuchařku na zástup z důvodu nemoci.Nástup možný ihned! Bližší info 734 330 256.

Vážení rodiče,

připomínáme, že zítra 26.2. 2018 vzhledem k projektovému dni ve škole, proběhnou pouze 4 vyučovací hodiny!

Úspěchy v recitaci

Vážení rodiče,
ve středu 21.2.2018 se vítězové školního kola recitační soutěže zúčastnili obvodního kola v Brušperku. Zde byli někteří z nich opět úspěšní a to ve všech kategoriích! V nejmladší kategorii získala 1. místo Kristýnka Míčková z první třídy, z druhé kategorie postupuje do okresního kola Sofinka Michnová a ve třetí kategorii nás bude ve Frýdku - Místku reprezentovat také postupující Johanka Kupková. Holkám gratulujeme a držíme palce v okresním kole!!!

Zrušení kroužků p. uč. Míčkové

Z důvodu nemoci jsou dočasně zrušeny tyto kroužky: šachy, hudební kroužek (sbor, flétna).

Děkujeme za pochopení.