Den Země 2026
Den Země jsme oslavili naplno! Se školáky jsme vyrazili na stezku, kde jsme si hravou formou připomněli, jak se k naší planetě chovat (a čemu se raději vyhnout ).
Každá třída si pak založila vlastní záhon – už se těšíme, až do nich zasadíme naše předpěstované sazeničky!
A bonus na závěr? Sluníčko nám svítilo po celý den!
Zpět na přehled