Český den proti rakovině
Ve středu 15.5. proběhl i v naší škole a školce Český den proti rakovině.
Děti z naší školy se do této sbírky zapojily také jako dobrovolníci - nabízely tradiční žlutou kytičku nejen ve škole a školce, ale i na obecním úřadě a dále ve městě. Velké poděkování patří všem, kteří do sbírky přispěli a podpořili tak dobrou věc.
Ve škole nás navíc čekalo milé překvapení v podobě velmi štědrého daru, za který srdečně děkujeme.
Zpět na přehled